Najlepšie darčekové balenie Jack Daniel’s

darčekové balenie Jack Daniels

Jack Daniel’s každoročne vytvára mnoho darčekových sád, ktorými môžete potešiť milovníkov whisky, ale aj priamo fanúšikov tejto značky. Fenomenálny Tennessee whisky spozná každý podľa originálnej a nevšednej fľaše. Ak chcete niečo viac a potrebujete darček k narodeninám, na Vianoce alebo na inú príležitosť, tak potom je táto whisky ideálna voľba. Aké darčekové balenia pripravil Jack Daniel’s na rok2024 ?

Darčekové balenie Jack Daniel’s 5×0,05l GB

Toto je vlastne darčeková sada prierezom produkcie tejto legendárnej destilérky . V sade nájdete celkom 5 miniatúrnych fliaš značky Jack Daniel’s. Čo dobré nájdete v tejto sade? Klasickú Old No. 7, dvakrát filtrovanú Gentleman Jack, škoricovo ohnivú Fire, lahodne medovú Jack Daniel’s Honey a prémiovú Single-barrel Select, ktorú ocení každý fajnšmeker. Keď nejaká značka urobí nejakú podobnú značku, tak často odbije ten celkový dojem a vsádza iba na obsah fliaš. Tu je to inak. Jack si dal záležať, takže všetky miniatúry sú vernými kópiami a zmenšeninami veľkých fliaš. Konečný pocit je z tohto setu je vážne dosť dobrý. Inak to nemôžem nazvať.

Jack Daniel’s Family box 3×0,7l

Mohlo by sa z názvu zdať, že je to darčekové balenie Jacka Danielsa pre celú rodinu, ale myslím si, že keď tým niekoho obdarujete, a najmä milovníka whisky, tak sa asi nebude chcieť s nikým deliť. Nie, to je samozrejme nadsadenie. Jack Daniel’s Family box obsahuje 3 fľaše s objemom 0,7l. Celkom je to teda 2,1 litra veľmi kvalitnej americkej whisky. Na čo sa môže obdarovaný tešiť? Na klasickú Tennessee whisky Old No. 7, dvakrát filtrovanú Jack Daniel’s Gentleman Jack a skvostne silnú prémiovú 45% Jack Daniel’s Single Barrel.

Jack Daniel’s Jukebox 0,7 l 40% GB Old No.7.

Jack Daniel's Jukebox

Jack Daniel’s Jukebox je jedným z najpredávanejších darčekových balení na svete. Ľudia si to samozrejme nekupujú iba ako darček, ale aj preto, že to jednak vyzerá originálne, potom to vyzerá dobre a nakoniec to obsahuje klasickú whisky Jack Daniel’s No.7 . S tom nejde urobiť chybu najskôr nikdy, pretože ju poznajú aj ľudia, ktorí whisky neholdujú. Milovníci whisky ocenia fakt, že v balení jukeboxu je whisky, na ktorú je spoľahnuté a darujúca osoba sa nemusí báť, že by s týmto Jackom niekoho urazila alebo nedaj bože nepotešila. To asi nehrozí.

Jack Daniel’s Gitara 0,7l 40% GB Old No.7.

jack kytara

Jack Daniel’s Gitara je v podstate to isté, čo jukebox o kúsok vyššie. Je to zase originálne balenie v hudobnom štýle. Pre whiskara a gitaristu je to najskôr pravý darček. V gitarovom futráli nájdete fľašu legendárnu Old No.7. v jej klasickom prevedení s najskôr s najznámejším dizajnom fľaše a nezameniteľnou čiernou etiketou.

Jack Daniel’s Gentleman Jack 0,7l 40% s 2 klasickými whiskovkami

jack-daniel-s-gentleman-jack

Gentleman Jack už je sám o sebe luxusný Tennessee whiskey, ktorý sa vyrába z klasickej No.7., ktorá sa ešte 2x prefiltruje . Tým vznikne jemná a dobre piteľná whisky. Pre píšem whiskey miesto whisky? Americká sa jednoducho tak píše. Tento darčekový set teda obsahuje luxusnú fľašu skvelej whiskey ak tomu dva štýlové poháre na whisky. Dobrý e-shopý s alkoholom vie zariadiť gravírovanie fľaše , takže na nej môžete nechať vygravírovať aj venovanie, čím vytvoríte vlastnú originálnu fľašu.

Jack Daniel’s No.7 s placatkou

jack a placatka

Ak nepoznáte Jack Daniel’s No.7, čo by som sa teda veľmi divil, tak verte, že je to jedna z najznámejších whisky na svete . Je americká, takže je to whisky. A je to sakra dobré pitie. Tak dobré, že ho možno bude chcieť obdarovaný nosiť všade so sebou. No, pozor na alkoholizmus. Placatka sa môže vždy hodiť , pretože príležitosť napiť sa dobrej whisky sa vždy nejaká nájde.

Jack Daniel’s Single Barrel 0,7l 45% a poháre

Čo je vôbec Jack Daniel’s Single Barrel zač? Je to vylepšená verzia klasickej No.7. Určite vás hneď napadne otázka: v čom je lepšia? Asi nejde povedať, či je chuť Single Barrelu lepšia. To by sme dosť polemizovali na hrane, pretože každý z nás má iné chute. Single Barrel má vyšší obsah alkoholu – 45% a táto whisky je stáčaná z jedného suda. Označenie suda nájdete na každej fľaši. Vďaka tomu by mala byť chuť vyváženejšia a osobitejšia. Jack Daniel’s Single Barrel je luxusná jednosudová whisky a svoj luxus odráža aj v jedinečne vybrúsenej fľaši, ktorá bude ozdobou v každom bare.

Jack Daniel’s Honey + Retro Budík

Jack Daniel’s prichystá každý rok jedinečné darčeky. Niektoré z nich sú len ľahko poupravené, ale ďalšie sú skutočné skvosty alebo limitované edície, ktoré už ďalší rok nekúpite. Jack Daniel’s Honey + Retro Budík je jednoducho originálne darčekové balenie s budíkom v retro designe. Je to taká blbosť, ale ako darček poteší.

A čím darčekové balenie doplniť?

TIP

Pokiaľ chcete ešte nejakú drobnosť, aby toho bolo pri darovaní viac, tak potom je tu ešte jeden darčekový tip na záver.

Jack Daniel’s Cola 0,33 l 5%

Jack Daniel’s a Cola? No prečo nie. Vychladená cola s kvapkou whisky. Obsah alkoholu tejto 0,33 l plechovky je 5 %. Ja si myslí, že je to ale ideálna maličkosť, ktorou sa hodí prihodiť do darčekového balíčka. Čo myslíte?

5/5 - (1 hlasů)

Similar Posts