Jack Daniel’s Honey – recenzia

Jack Daniels Honey Recenzie

Jack Daniel’s Honey je ochutená whisky od svetoznámej značky. Je jasné, že pre ortoxných whiskarov je táto ochutená whisky nezmyslom, o ktorom nemá zmysel ani premýšľať. Lenže u ostatných ľudí má Jack Daniel’s Tennessee Honey svoje špeciálne miesto v domácom bare. Poďte si prečítať niečo o tejto medovej whisky.

jack daniels honey ve sklence s citronem
S citrónom mi Jack Daniel’s Honey chutí.

Čo je Jack Daniel’s Honey?

Jack Daniel’s Honey je whisky likér. Ľudia často myseľ hovoria, že je to medová whisky, ale to nie je pravda. Tento medovo whiskový likér má totiž 35% alkoholu . To je na poriadnu whisky slabota. Už na prvé ochutnanie vám bude jasné, že túto chuť nemôžete s ničím iným zameniť. A vlastne ani neviem, či ju s niečím zameniť je možné. Neviem o nikom inom, kto by ešte robil medovú whisky alebo whisky medový likér.

To, čo si u pravého Jacka ceníte, tak na to tu zabudnite. Určite tým nechcem povedať, že by Jack Daniel’s Honey bol zlý. To nie je. Naopak, ide o dobré pitie, ktoré nie je cítiť umelým dochucovadlom . Na stránkach Jacka sa píše, že je pri výrobe použitý pravý med. Ja by som tomu veril.

Jack Daniel’s Honey je teda med zmiešaný s tradičnou whisky Jack Daniel’s . Je to niečo podobné ako Jack Daniel’s Apple , ale asi viac sladšie.

Medový whisky likér

Vlastne prečo nie. Originálny Jack Daniel’s je pre veľa ľudí celkom ostré pitie , ktoré im kriví celú pusu, ale v podobe likéru destilérka zasiahne práve aj tých ľudí, ktorým tradičná whiskey nechutí . Jack Daniel’s Honey vznikol asi z toho dôvodu, pretože môžete piť whiskey so svojím náprotivkom bez toho, aby sa uškrnula alebo uškrnul.

Jack Daniel’s urobil s medovým likérom správny krok, pretože sa z neho stal jednak hit, ale potom je to dobrý a piteľný drink . Ale marketingový nápad je to tiež super. To sa musí nechať.

Sladká skoro whiskey

Ono sa nedá inak. Rovnako do toho budem miešať whiskey , hoci to do nej má ďaleko. A to aj v prípade, že je vlastne základom. Jack Daniel’s Honey je sladké pitie plné medovej chuti.

V chuti Jack Daniel’s Honey sa nesnažte hľadať nejaký pevný charakter whiskey, pri ktorého rozpoznávaní by ste si lámali hlavu dlhé večery pri sviečke a cigare. Toto pitie je skôr o zábave a medovej sladkosti. Čo si z toho vziať? Je to pitie, ktoré si dáte s partnerom, partnerkou v pokoji večer k televízii, ale je to aj pitie, ktoré keď poriadne vychladíte, tak sa bude dobre piť na záhrade alebo kdekoľvek s priateľmi. No, a potom sa nemusíte za tú cenu báť to s kohokoľvek zmiešať. Či už colou alebo s niečím iným. Honey je tiež súčasťou Jack Daniel’s darčekové balenie .

Podrobnosti o whisky

Jack Daniel's Honey
  • Země: Amerika
  • Palírna: Jack Daniel´s
  • Stáří: 3 roky +
  • ABV: 35 %
  • Typ: Blended
  • Barva: Medová 🙂

Naše hodnotenie

75 %

Hodnotenie čitateľov

Hodnocení

Ako chutí Jack Daniel’s Honey?

Aróma

Výrazná vôňa medu, sladké tóny a marmeláda. Je asi jasné, že vonia najviac po mede, ale je dobre, že to nie je len o tom mede, ale je tam cítiť viac.

Chuť

Chuď je dosť sladká, ale keď whiskey viac podchladíte, tak sa tá sladkosť trochu vytratí. Chuťovo nejde o nič náročné. Je to likér. Ten má byť sladký, dobrý a nenáročný.

Dozvuk

Sladký dozvuk so štipkou whiskey.

Časté otázky na Jack Daniel’s Honey

Je v Daniel’s Honey opravdový med?

Ano, při výrobě je použitý skutečný med.

Je to whisky nebo není?

Není to whisky ani whiskey. Jack Daniel’s Honey je medový whisky likér, ale nezaměňujte ho s medovinou. Samozřejmě základ Honeye tvoří americká whiskey.

Jaká je chuť Jack Daniel’s Honey?

Sladká, jemná a medová. Více o chuti.

Similar Posts