Adventný kalendár alkohol – rumový alebo whisky

Dospelí chlapci a dievčatá, ktorí majú obľubu v dobrom alkohole ako je rum alebo whisky, si musia občas urobiť radosť. Pred Vianocami v adventný čas je na takú radosť príležitosť hneď 24x, ale jedine s alkoholovým adventným kalendárom, v ktorom môže byť rum alebo whisky. Nechajte čokoládu deťom a ochutnajte každý deň kvalitný alkohol.

Adventné kalendáre pre 2024

Rumový adventný kalendár 2024 24 Days of Rum

24 parádnych vzoriek starostlivo vybraných rumov. Na každý decembrový deň do Vianoc jeden. Všetky ich zabalili do krásneho balenia a pridali k tomu 2 špeciálne rumové poháre. Pretože vo dvojici sa to lepšie pije. Užite si rumový kalendár na rok 2024.

Kalendar Skotska Whisky

Scotch Whisky Adventný kalendár 48% 24x 0,02L

Skotsko je proslulé tím, že vynalezlo některé z nejužitečnějších věcí na světě (zejména asfalt, pláštěnky a telefon), ale je také proslulé svou skvělou whisky. Pokud jste doufali v asfaltový kalendář, pak jste na špatné adrese, ale pokud vám jde o 24 naprosto vynikajících whisky, pak zůstaňte právě zde! 🙂

Rumový kalendár
2024

rumový kalendář

Čo je vo vnútri: 24 kvalitných rumov z celého sveta s objemom 0,02l.

Whisky kalendár
2024

Kalendar Skotska Whisky

Čo je vo vnútri: 24 starostlivo vybraných whisky s degustačným pohárom.

Jack Daniel’s kalendár

Čo je vo vnútri: 21 vzoriek whiskey z pálenice Jack Daniel’s + 3 darčeky.

Kalendár Gold Cock

Čo je vo vnútri: 24 miniatúr produktov Gold Cock. K dostaniu po celý rok .

Alkohol a adventný kalendár je vlastne skvelý nápad. Niekto tomu hovorí adventný kalendár pre mužov, ale už predsa dávno vieme, že dobrý alkohol majú rady aj ženy. Je jedno, akého ste pohlavia, viery alebo národnosti. Dobrý rum alebo whisky si môžete vychutnať po celý advent.

Rumový adventný kalendár 2024

Dvadsaťštyrikrát budete môcť otvoriť adventný kalendár, kde sa pod každým okienkom schováva jeden kvalitný rum. Taký kvalitný rumový kalendár ocení určite každý, kto zbožňuje dobrý rum. Asi možno preto sú tieto kalendáre jedným z obľúbených darčekov. Síce to nie je úplne darček na Vianoce ako darčekové balenie rumu , ale radosť urobí každému stopercentne.

Adventný kalendár rum: Čo v ňom nájdete?

Každý rok sa obsah kalendárov mení, aby bol ich obsah vždy jedinečný. S istotou vieme, že v ňom je 24 vzoriek kvalitného rumu . Jedna vzorka má vždy objem 0,02l. Nejde o hocijaké rumy, ale o skutočne dôkladne vybrané lahodné kúsky z produkcie rôznych páleníc. K tomu sú v balení 2 degustačné poháre . Vlani sa tak dalo pod okienkami nájsť rumy ako Ron Canuto XO, Dictator 12y, Rum Nation Gran Reserva a napríklad pod číslom 24 sa skrýval Cihuatán Obsidiana z El Salvadoru. Staroba rumov a ich doba zrenia sú rôzne, takže ide o pestrý degustačný set. Možno by vás zaujímala degustačná sada rumov, ktorá sa dá kúpiť po celý rok a nie iba na Vianoce.

Adventný kalendár s whisky

Kalendár s 24 vzorkami kvalitnej whisky. To je vec, ktorú asi neodmietne žiadny z milovníkov tohto destilátu. V kalendári sa pod políčkami skrýva 24 miniatúr s objemom 0,04 l . Každá vzorka je samozrejme iná, takže bude na 24 dní o degustačnú zábavu postarané.

Whisky alkoholový adventný kalendár: Čo je vo vnútri?

Tak tu je ponuka a výber trochu viac pestrá, čo je ale dobre. V ponuke e-shopu Alkohol sú totiž 3 rôzne adventné alkoholové kalendáre s whisky.

Ten prvý adventný kalendár je priamo od Alkohol.sk . V tom je 24 miniatúr s degustačným pohárom . Určite vás zaujíma, čo je tam za whisky . No môžem prezradiť, že ide o starostlivo vybrané kúsky z celého sveta. Je tam zastúpenie napríklad páleníc zo Škótska a Írska.

Ďalším obľúbeným kalendárom je ten adventný kalendár Gold Cock , čo je značka pálenice Rudolf Jelínek. Gold Cock nemá také páčivé balenie, ale aj keď je to degustačný kalendár , tak sa dá využiť aj k adventu. Dobré je, že je v predaji po celý rok . Vnútri je 24 miniatúr produktov Gold Cock. Tie sú rozdelené na dve polovice 12 miniatúr x 49,2% a 12 miniatúr sudová sila . Všetky tie vzorky majú objem 0,02 l. V balení sú teda tunajšie kúsky, čo sa dajú označiť ako česká whisky . Takže napríklad Gold Cock 1995 SINGLE MALT WHISKY, Gold Cock 1999 SINGLE MALT WHISKY, Gold Cock 2016 SINGLE GRAIN WHISKY VIRGIN OAK, Gold Cock 1999 SINGLE MALT WHISKY RUM CASK FINISH a ďalšie.

Tretím kalendárom je ten od americkej pálenice Jack Daniel’s . Ten je asi jasnou voľbou všetkých fanúšikov tejto značky. Tento adventný kalendár sa tvári ako obyčajný marketingový ťahák, ale vo výsledku je jeho obsah vcelku uspokojivý. V balení kalendára je asi len 21 degustačných vzoriek whisky z pálenice Jack Daniel’s. Je tam samozrejme klasický Jack, ale potom aj prémiové kúsky ako Gentleman alebo Single Barrel. Adventný kalendár má klasických 24 okienok a pod tromi sa skrývajú tajné darčeky ako vianočné prekvapenie . Neviem či je to všade rovnaké, ale ja som tam mal pohárik (panáka), barmanskú odmerku (plechový panák) a kovový prívesok. Ak hľadáte priamo darček, tak tipy na Jack Daniels darčekové balenie je pre vás ideálnym článkom.

Hodnocení

Similar Posts